Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2003r. stawiającą na jakość i solidność wykonywanej pracy, jesteśmy firmą jedną z niewielu, która działa na licencji renomowanych firm. Pragniemy najlepiej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia naszych Klientów. Firma  specjalizuje  się w kompleksowym wykonywaniu prac remontowo-wykończeniowych oraz aranżacji pomieszczeń według indywidualnych ustaleń z klientem lub na podstawie przygotowanych projektów. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami produktów potrzebnych do realizacji,  Wszelkie projekty wnętrz wykonujemy w oparciu o naszą wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Tworząc projekt bierzemy pod szczególną uwagę gusta oraz możliwości finansowe naszych Klientów oraz charakter pozostałych pomieszczeń znajdujących się w domu lub w mieszkaniu. W celu uzyskania szczegółowych informacji o produktach i usługach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, umówimy się na spotkanie, omówimy warunki realizacji zamówienia.

 

Zapraszamy do współpracy, której dewizą jest profesjonalizm i najwyższa jakość oferowanych usług

 

Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę potwierdzoną  certyfikatami  wydanymi przez naszych  partnerów jakimi są firmy: „RIGIPS” , „CAP ARREGHINI” I „ECORSON”

 

W zespole  pracują  wyspecjalizowani  montażyści, którzy   bardzo dobrze  znają  swój  fach i  z   zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi wyzwania. Oprócz  doświadczenia  posiadamy  dużą  wiedzę  i  praktykę, służymy   poradą w doborze materiałów i rozwiązaniach technicznych.